Хирургија са анестезиологијом – Друга хуруршка клиника – Практична настава

Poštovane koleginice i kolege,

On line nastava nastavne baze Druga hirurška od ponedeljka, 21.12.2020, menja delimično svoju platformu.

PREDAVANJA OSTAJU NA RETIKULUMU u 08h. Ovog ponedeljka predavanje drži Prof dr Lazar Davidović na temu Aneurizmatska bolest.

VEŽBE su online i odvijaju se po istom rasporedu, ali prelazimo na platformu TEAMS.

Molim vas da na linku skinete Teams za vas racunar i ili telefon

nakon toga se ulogujete preko TEAMS platforme.

Svi studenti imaju nalog na Teamsu osim. Možete se ulogovati sa brojem indeksa i domenom npr: dm205119@student.med.bg.ac.rs a sifra je ista kao i na retikulumu.

Kada se ulogujete sa leve strane ekrana na ikonici kalendar naci cete raspored vezbi i vaš termin, po starom rasporedu. Kada kliknete na taj kvadrat i pojavi se prozor u kome pise “join”, preko koje komande otvarate crni ekran na kome cete videti sliku sa svoje kamere, levo a sa desne strane gore kliknete ne computer audio u gornjem delu ekrana odnosno nakon toga join now u donjem desnom. Tu ce Vas cekati vas nastavnik.

Molim Vas da se ulogujete tokom vikenda i probate, za sve dodatne informacije vam stojimo na raspolaganju putem linka.

Verujemo da ova mala promena neće poremetiti našu online nastvu.

Srdačan pozdrav

Prof dr Slobodan Cvetković, Šef nastavne baze Druga hirurška klinika